• Свеж
Едноставно Дејзи 18 18 куќа на плажа Наутичка декоративна перница за затворен простор

Едноставно Дејзи 18 18 куќа на плажа Наутичка декоративна перница за затворен простор

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Daisy 18 "x 18 " Прилично сива перница за акцент на куќи на плажа од нашата колекција за одмор на плажа. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го ажурирате секој простор за живеење со крајбрежна вибрација. Ова и сите дизајни од нашата колекција за одмор на плажа ќе донесат бранови радост во вашиот украсен дом. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата