• Свеж
Корона Машки и големи машки резервоар за мускули, големини S-3XL

Корона Машки и големи машки резервоар за мускули, големини S-3XL

DEN 383.20
Стока
Достапно е за нарачката

Вашиот стил на лежење добива освежувачко ажурирање со овој врв на резервоарот за мускули на Корона. Изработено во удобна мешавина од памук, овој врвен корона има ладно, привлечно графичко печатење на логото на марката над зајдисонце и палми, со зборовите Ла Вида Мас Фина напишани во близина на дното. Спарете го овој врв без ракави со омилените шорцеви или џогерки за забавен, обичен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Сечење на мускулите. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Контрастно графичко печатење од предната страна. © Корона, сите права се задржани. Машка графичка графичка корона без ракави.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата