• Свеж
Божиќно време 69-во. Музички снежен глобус ламба со сцена со снежен човек

Божиќно време 69-во. Музички снежен глобус ламба со сцена со снежен човек

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Поздравете ги вашите гости со 69-инчен музички снежен глобус ламба од Божиќ. Нашите безводни снежни глобуси произведуваат разиграни снег што паѓаат над разни сцени за одмор. Гледајте како светло осветлени каскади на снег над сцената на снежен човек, додека вашите омилени божиќни кароли играат во позадина. Пејте заедно со 25 фаворити во семејството, како што е olоли Стариот Свети Никола, дванаесет дена Божиќ, радост на светот и многу други. Магијата на празниците е навистина отелотворена во овој декоративен пост. Со два празнични знаци, венец покриен со Бери и класичен црвен лак, оваа уникатна улична светилка ќе помогне да се создаде магична зимска земја на вашиот покриен трем, патека или патека. Едноставно приклучете го и оставете да снег, оставете да снег, оставете да снег! Мерки скоро 6-метри. Висок : 69-во. Висок снег музички глобус со самостојна функција за снег - совршена големина за покриен трем, патека или автопат . анимирани : фруми на вештачки снег проток над сцената на снежникот за да се создаде зимска земја на чудата . мјузикл : игра 25 популарни Божиќни мелодии како такви Како палуби, салите, ingингл sвона, нагоре на куќиштето и многу други!. Прилагодливо : Снежната функција за самоповредување има прилагодлив прекинувач на проток со или без музика . Пред-осветлена : Светла со 14 бели и 1 топли LED светилки кога започнува анимацијата . Музички снежен глобус ламба со 2 знаци до Божиќ. Фаукс -сноу каскади над сцената на снежен човек - не е потребна вода. Вклучува среќен Божиќен знак, оставете го Снег потпис, венец покриен со бери и класичен црвен лак. 8 бели LED светла плус 1 топло-бело LED светло осветлување на белите мониста на полифоам. 6 бели LED светла блескаат низ чуден декор на снегулка на дното на глобусот. Случајно игра 25 божиќни кароли, како што се тивка ноќ, џингл sвона и многу други. Звучникот лоциран во базата Глобус во близина на прекинувачот за вклучување/исклучување. Уживајте во светлата и снегот функција со или без музика. Дарежлива 16-метри. Должина на кабелот за напојување за лесно поставување. Потребно е склопување - вклучени упатства и хардвер. Наменето за затворено и покриена употреба на отворено. Димензии (инчи) : 12 d x 12 W x 69 H. 1-годишна ограничена гаранција. Боја : црвена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата