• Свеж
Стрипови Бетмен уникатен детски ЛЦД часовник со силиконски каиш со светлосна лента жолта

Стрипови Бетмен уникатен детски ЛЦД часовник со силиконски каиш со светлосна лента жолта

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

DC Comics Batman Unisex Child LCD часовник во жолта боја со лента за светло една големина (BAT4555 WM). Поставете го вашиот случајно со ова модерно рачен часовник за деца! Кул дизајн : Идеален избор за вистински вентилатор, овој часовник има забавни уметнички дела и ЛЦД дигитален екран. Квалитетна конструкција : Опфатениот случај на часовник е изграден од трајна пластика. Забавно за носење : Дете една големина одговара на повеќето зглобови. Одлична идеја за подароци : Купете го овој часовник за себе или подарете го на вентилаторот во вашиот живот! Часовниците веќе не кажуваат време - тие раскажуваат приказни. Дизајнирано да се прилагоди на вашиот секојдневен живот, стил и потреби. Секој момент од вашиот живот е скапоцен, а вашето време е вредно. Нашето внимание на деталите се рефлектира во нашето изработка од механиката до финиш, бидејќи знаеме дека нашите клиенти нема да компромитираат за стилот или супстанцијата. Секој часовник е внимателно дизајниран и изработен со квалитетни материјали. Овој часовник е отпорен на вода и може да издржи прскања или кратко потопување во вода, но не и погодно за пливање или капење. Бренд : DC Comics. Лик : Бетмен. Тип : ЛЦД часовник. Пол : Унисекс. Возрасна група : Дете, тинејџер, меѓу нив. Боја : жолта. Бирање : круг. Посебна карактеристика : лента за осветлување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата