• Свеж
Супер Про Риг - # 2 0

Супер Про Риг - 2 0

DEN 175.84
Стока
Достапно е за нарачката

Buccaneer Pompano Super Pro Rigs ќе ви даде многу потребен предност во битката. Најдобрите мамки што треба да се користат се ракови од песок, ракчиња од фидлер, ракчиња и исечени лигњи, леење додека лебдат или закотвени се и ефективни методи. Премиум квалитет, дополнителни остри, куки отпорни на корозија се стандардни за секој модел. Стока.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата