• Свеж
1 2 w 6 d 10 h h clarksville дрво гроздобер декор заграда, црна

1 2 w 6 d 10 h h clarksville дрво гроздобер декор заграда, црна

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Willе ги сакате овие внимателно дизајнирани корбели направени за да ја одразуваат старата, античка и рустикална убавина. Тие се изработени од квалитетно тврдо дрво, направени да траат. Користете ги за да направите шармантни полици, украсете агли на начини за влез, книжарници, декор и многу повеќе. Секоја заграда доаѓа со претходно дупчење за висини слотови за брза и лесна инсталација. Рачно обоени и потресени во популарни бои. Пред-завршена, подготвена за инсталирање. Цврсто тврдо дрво Корбел/заграда. Декоративен гроздобер стил антички корбел. Мулти-употреба разноврсна поддршка и декор. Подготвени да висат со закачалки за клучни дупки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата