• Свеж
Време на одмор броење стакло топка божиќни украси, кутии стакло, розова

Време на одмор броење стакло топка божиќни украси, кутии стакло, розова

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дали на вашата елка има потреба од дополнителна доза за одмор на одмор? Па, тоа е токму она што нашиот боксерски сет од четири украси за стакло од Gemем е тука да го направи! Овие украси доаѓаат во прозорец кутија/контејнер за заштита и лесно складирање. Прекрасниот дизајн додава поголем интерес и има прекрасен сјај. Идеални за семејства, тие се издржливи и блескави. Божиќ ќе биде многу повеќе радосен со овие празнични убавици. "Неверојатна дефиниција на бојата- Нашето стакло е сребрено однатре за да се даде апсолутна најдобра можна дефиниција за боја. Беспрекорни- Нашите стаклени украси се создадени од стопено стакло, а не калап, така што нема цвест. Создавање спомени еден украс во исто време."

Особините

Најдобрите понуди во категоријата