• Свеж
Студената индустрија Мозаик морски школка школки од океански подни гребени, врамени wallидни уметности, 24, дизајн од Кејти Дукет

Студената индустрија Мозаик морски школка школки од океански подни гребени, врамени wallидни уметности, 24, дизајн од Кејти

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничките дела се однесуваат на : животно; Морски живот; Doodle; Цртање; Цицач; Морски коњи ;. Дизајн од Кејти Дукет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата