• Свеж
Сребрен фармерки копродукции жени Елисе Мид Подигнување Капри, големини на половината 24-34

Сребрен фармерки копродукции жени Елисе Мид Подигнување Капри, големини на половината 24-34

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сребрен фармерки копродукции Елисе Мид Подигнување Капри - Елисе е совршено вклопување во секојдневната удобност. Се одликува со класичен среден пораст и олеснет на половината што обезбедува удобност во средниот дел и го елиминира врвот на мафинот. Плус, дополнителната просторија во колкот и бутовите прегратки совршено. За најголема можна удобност, Елисе ве покри. - 78% памук 20% полиестер 2% еластан каприс со светло миење на индиго. Ова е одржлива тексас ткаенина која има синтетички цикло -влакна. Овие влакна се подобрени за екосистемот на Земјата, се однесуваат повеќе како природни влакна ако завршат во околината. Како резултат, тие ја намалуваат упорноста на пластичните микрофибери во океаните и ги намалуваат пластичните акумулации во депониите. Оваа ткаенина е многу удобна и има мека рачна рака . стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 9.25 '' Среден пораст. 23.5 '' In Seam; 13.5 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 26 и 23,5 '' inseam.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата