• Свеж
3Д зимска искра сјај во водопад Телефонски случај за Apple iPhone XS - Интерактивна вода течна каскада лебдечки снежен свет динамичен транспарентен покрив на паметни теле

3Д зимска искра сјај во водопад Телефонски случај за Apple iPhone XS - Интерактивна вода течна каскада лебдечки снежен свет

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Воведување на Sumac Life Зимски пенливи сјајни водопади Телефонски случај за паметен телефон на Apple i Phone XS / X. Прекрасно дизајниран, овој случај ја поставува магичната сцена со прекрасен приказ на 3 D чудо -земја директно од бајка. Поместете го интерактивниот случај наоколу и гледајте како сјајот паѓа на зачудувачкиот дизајн. Направено од висококвалитетен, лесен материјал за TPU, сè уште имате пристап до сите ваши телефони домашни карактеристики, истовремено останувате заштитени со стил и мир на умот. Анти-стрес, смирување и само одлично за смирување на вашата вознемиреност. Може да се транспортирате во друг свет кога ќе дозволите да си замислите како би било да бидете на ова митско место на задниот дел од вашиот уред. Со таков премија и чувство, зошто не би сакале елегантен случај како што е ова? Обидете се со Sumac Life Зимски пенливи сјајни водопади Телефонски случај за Apple i Phone XS / X денес и извлечете максимум од вашиот уред. Премиум ултра тенок и лесен TPU задниот капак. Пенливи сјајни водопади каскади со секое движење. Прецизните пресеци овозможуваат лесен пристап до сите контроли, пристаништа и камери. Лесен за инсталирање, направен со висок квалитет и издржлив материјал TPU. Функционален и уникатен дизајн што го издвојува вашиот телефон од останатите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата