• Свеж
Прстени за производи за миленичиња со миленичиња - разиграни физичка и ментална играчка за птици со шарени пластични прстени 60252

Прстени за производи за миленичиња со миленичиња - разиграни физичка и ментална играчка за птици со шарени пластични прстени

DEN 2239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Preverue Pet Products Playfuls ™ Физичка и ментална играчка идеална за птици со средна и голема големина!. Толку многу за да се повлече, затегнете, каснете и џвакате! Оваа играчка обезбедува и бескрајно задоволство за активни, разиграни, енергични птици!. Врските со ланецот се налетаат низ цевката - се повлекуваат од едната страна, а другиот крај се повлекува. Јадра на хартиени цевки за влечење, гризење, уништување и уништување. Играчките се рачно изработени во Индонезија од одржливи материјали и можат да варираат малку во форма и големина - вклучува брза прицврстување на врската за да се обесат лесно и безбедно во кафезот на вашата птица. Приближно 4 "l /w x 13 1/2 " h разиграни ™ физичка и ментална играчка идеална за птици со средна и голема големина!. Толку многу за да се повлече, затегнете, каснете и џвакате! Оваа играчка обезбедува и бескрајно задоволство за активни, разиграни, енергични птици!. Врските со ланецот се налетаат низ цевката - се повлекуваат од едната страна, а другиот крај се повлекува. Јадра на хартиени цевки за влечење, гризење, уништување и уништување. Играчките се рачно изработени во Индонезија од одржливи материјали и можат да варираат малку во форма и големина - вклучува брза прицврстување на врската за да се обесат лесно и безбедно во кафезот на вашата птица. Приближно 4 "l /w x 13 1/2" H.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата