• Свеж
Торонто Забава Рамка за печатење во сликарство

Торонто Забава Рамка за печатење во сликарство

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Наклучува сертификат за автентичност.-Професионално врамени и монтирани. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција. -ИВОДЕН КВАЛИТЕТ НА Квалитет Неиздржана рамка. Предмет : -Покажи и земји. Боја : -Грај/розова/сина боја. Тип на производ : -ПИНТ. Регион : -Нарет Америка. Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 12 "h x 12 " w x 1.5 "d - големина : -mini 17 " и под. Големина 18 "H x 18 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 24 " H x 24 "W x 1.5 " d -големина : -small 18 "-24 ". Големина 32 "H x 32 " W x 1.5 "D - големина : -Medium 25 " - 32 ". Димензии : големина 12 " h x 12 "w x 1,5 " d - целосна висина - горе до дното : -12 ". Големина 12 " h x 12 "w x 1.5 " d - целокупна ширина - страна на страна : -12 ". Големина 12 " H x 12 "W x 1.5 " Д - Севкупна тежина на производот : -5 фунти. Големина 18 "h x 18 " w x 1,5 "d - целокупна висина - горе до дно : -18 ". Големина 18 "h x 18 " w x 1.5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -18 ". Големина 18 "h x 18 " w x 1. MAAX6733 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално врамени и монтирани. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Предмет : Градови и земји. Боја : сива/розова/сина боја. Тип на производ : Печати. Регион : Северна Америка. Примарен уметнички материјал : хартија. Големина (12 "H x 12" W x 1.5 "D) : Mini 17" и под. Големина (18 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (24" H x 24 "W x 1.5" D) : Мал 18 "-24". Големина (32 "H x 32" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Димензии со големина 12" H x 12 "W x 1,5" D целокупна висина - од горе до дно : 12 ". Целокупната ширина - страна на Страна : 12 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 24" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 32". Севкупна ширина - страна на страна : 32 ". Севкупна тежина на производот : 8 bs. Големина 40" H x 40 "W x 1,5" D целосна длабочина - предна до грб : 1,5 ".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата