• Свеж
Искрена облека за бебиња бебе или девојче Пол Неутрален органски памук со долг ракав со долг ракав и страничен прилепник со долг ракав со долги ракави

Искрена облека за бебиња бебе или девојче Пол Неутрален органски памук со долг ракав со долг ракав и страничен прилепник со

DEN 240.00
Стока
Достапно е за нарачката

100% органска облека за бебиња. Од суштинско значење за сите бебиња, чесна облека за бебиња со долги ракави ќе го одржуваат бебето удобно и пријатно во текот на целиот ден. Нашите тела за бебиња со долг ракав е направено од машина што може да се мие, супер мек 100% овластен органски памук и има прилепувања без никел и деколте на пликот што се шири за лесно менување и облекување (никој не сака да се плетка со незгодна облека за бебиња!). Овој пакет вклучува едно тело со долги ракави со дното и едно тело со долги ракави во стилот на кимоно со странични прилепувања. И двата телесни тела имаат конвертибилни манжетни за преклопување за да ги задржат ситните нокти. Вашето девојче или момче е сигурно да изгледа симпатично, удобно и пријатно! . *Манжетните за преклопување на преклопување се достапни само со големини до 6 милиони. Големина со 2 пакети 3-6 месеци со долги ракави за бебиња, направени од мек 100% овластен органски памук во цветно розово комбо. Вклучува едно тело со долг ракав со дното и едно тело со долг ракав со странични прилепувања. Се одликува со прилепувања без никел и деколте на пликот што се шири за лесно менување и облекување на бебето. Кабриолетните манжетни за преклопување го одржуваат бебето удобно и пријатно*. Родова неутрална облека за девојчиња или облека за девојчиња. Машина за перење родова неутрална облека за бебиња. Достапно во големини Премие, новороденче, 0-3 месеци, 3-6 месеци и 6-9 месеци. Идеален подарок за туш за бебиња и за девојче или момче.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата