• Свеж
Оригинални не-обврзувачки чорапи за челични пети на мажите, 2-пакет

Оригинални не-обврзувачки чорапи за челични пети на мажите, 2-пакет

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Свртете се кон мажите со две пакувања што не се врзуваат чорапи со челични пети за да ви помогнат да ве одведат преку вашиот напорен ден. Тие имаат опуштена фитинг нога, се засилени во предниот дел и се зашиени со непречен дизајн. Овие чорапи за машки екипи на Дикис помагаат да ги задржите нозете суви додека работите и шетате наоколу. Тие се машини што се перат за едноставна грижа. Овие чорапи со дики се достапни по ваш избор на разновидни бои. ^^ Дикис Машки 2pk Необврзувачки челични пети.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата