• Свеж
Отпадот со висока густина на наследство може да обложи, гал, микрони, 24 33

Отпадот со висока густина на наследство може да обложи, гал, микрони, 24 33

DEN 475.20
Стока
Достапно е за нарачката

Може ли облоги/торби што наследство отпад со висока густина може да се постави. Торбите засилени со минерали се издржливи. Може ли обложувалниците секогаш да се достапни со полето за двојно диспензери со лесна за употреба, врвна страна. Апликација : може да се лаже; Опсег на капацитет (волумен) [мин] : 12 гал; Опсег на капацитет (волумен) [Макс] : 16 гал; Дебелина : 6 микрони. Овој отпад со висока густина може да обложи, 16 гал, 6 микрони, 24 "x 33 ", природен, 1.000/картон е одлична ставка за обложувалници за Hi-густина. Известено запечатено дно . Засилен со минерали.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата