• Свеж
Машкиumn И Зима Топло Долг Ракав Стојат Јака Отворено Јакна Кадифен Памук Мулти Џеб Палто

Машкиumn И Зима Топло Долг Ракав Стојат Јака Отворено Јакна Кадифен Памук Мулти Џеб Палто

DEN 463.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима. Пол : Мажи. Материјал : памук, полистер. Тип на шема : Цврста боја. Должина На Ракавот : Долго. Јака : Стојат. Дебелина : редовно. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Јакни Од Животинска Кожа Мажи Чанта За Режа Мажи Кожна Јакна Мажи лесна табела со Големина : . Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 62см/24.41" Должина : 63см/24.80"Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 64 CM/25.20"големина : xxl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 106cm/41.73" рамо : 44cm/17.32" ракав : 64cm/25.20" ДОЛЖИНА : 65 CM/25.59"големина : xxxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 110cm/43.31" РАМО : 45 CM/17.72" ракав : 65cm/25.59" должина : 66cm/25.98"големина : xxxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 114 CM/44.88" рамо : 46cm/18.11" ракав : 66cm/25.98" должина : 67cm/26.38" МИЕЊЕ : РАЧНО МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА. Немојте И Не Паѓајте Суво Топло. Материјал : и памучна Ленена Ткаенина погодна за Кожата, Супер Мека и Удобна за Носење. Редовно Вклопување, Меко И Удобно. За Жени И Помлади. Табела со големини : Ви Препорачуваме Да Ја Проверите Табелата Со Големини Пред Или Да Ни Го Дадете ВАШЕТО МЕРЕЊЕ НА ТЕЛОТО што Ќе Го Предложите. Даде Гроздобер Ефект На Џек Знаме.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата