• Свеж
Miaенски Carat Carat T.G.W. Тркалезен Пердит Стерлинг Сребрен Солитер со приврзок со ланец

Miaенски Carat Carat T.G.W. Тркалезен Пердит Стерлинг Сребрен Солитер со приврзок со ланец

DEN 2720.00
Стока
Достапно е за нарачката

Направете го нејзиното срце да трепнува со овој приврзок Miabella Peridot Solitaire со ланец. Изработено во треперливо сребро, се одликува со тркалезен, 4 писател на перидски камења од перидот (6х6мм), изработен во класичен детален срце, поставка за корпи. Засилен со висок полски финиш, овој приврзок е суспендиран на 18-инчен тркалезен кабелски ланец и се обезбедува со затворач на прстенот. Направете ги сите нејзини соништа да се остварат со овој прекрасен приврзок солитер со ланец. Направено во сребро. 7/8 CT. Т.Г.В. Перидот. Перидот скапоцен камен. Големина на перидот : 6x6mm. Перидот сечење : круг. Класична поставка за корпи. 4 Гемсстон постави. Приврзок за пасијанс. Врвот е суспендиран на 18-инчен тркалезен кабелски ланец. Врвот удобно се обезбедува со затворач на пролетниот прстен. Август Роден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата