• Свеж
Современа област килим Апстрактна морнарица, сив затворен правоаголник лесен за чистење

Современа област килим Апстрактна морнарица, сив затворен правоаголник лесен за чистење

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Овој килим со современа област има кубен геометриски дизајн со пастелни акварели. Оваа креативна апстрактна шема е брилијантна за индустриски, модерни или модерен декор на фармата куќа. Издржлива конструкција за траен квалитет. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Место чисто со вода кога е потребно. Современ килим 4x6 (4 'x 5'3' ') Апстрактна морнарица, сив затворен правоаголник лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна морнарица сенка и сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата