• Свеж
Skенски пена од Скекерс Кали Ветре 2. Сандала со качулка со глава

Skенски пена од Скекерс Кали Ветре 2. Сандала со качулка со глава

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Одвојте време да искрате на сонцето со Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 - Ubror Sandal. Оваа обична извајана сандала од танга има флексибилен горен дел на Ева со украси на леопард ринестон и контурирана луксузна пена. Луксузна пена удобна удобност. Лесен флексибилен Ева Горна. Флексибилна излез на влечење. Дизајн пријателски за вода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата