• Свеж
Ноќта На вештерките Дете Орев Костимот На Верверица

Ноќта На вештерките Дете Орев Костимот На Верверица

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Тој ќе собере колекција на вкусни задоволства За Ноќта на Вештерките оваа година, додека трик-или-третира Во Детскиот Орев Костимот На Верверица! За секое возбудливо дете, оваа мала облека за глодари е совршено прилагодена, и тоа е одличен изглед за забави со костими, или само за секојдневна забава низ куќата потоа! Овој костим доаѓа со качулка за тело и отстранлив лак. Овој костим не доаѓа со панталони или чевли. Ноќта на вештерките Дете Орев Костим Верверица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата