• Свеж
Едноставно Daisy 3 '5' Modfloral Floral Print Indoor Tirc

Едноставно Daisy 3 '5' Modfloral Floral Print Indoor Tirc

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Добредојдовте на гостите во вашиот дом со шармантниот цветен принт, кој го опфаќа Е по дизајн Модфлорал затворен/отворено. Поставете ја оваа издржлива матна врата веднаш во влезната врата и подготвена е да ја зароби нечистотијата и влагата за да ги одржувате подовите чисти. Користете ја вашата машина за перење за да го одржите овој душек да изгледа убаво и свежо. Вашиот избор на достапни опции за боја. Живописен цветен мотив. 100% полиестерска конструкција. Хипо-алергичен. Изберете од достапните опции за големина. Машина што се мие. За внатрешна и надворешна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата