• Свеж
Студената индустрија Пастел Апстрактна пејзаж сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 2, дизајн до јуни Ерика Вес

Студената индустрија Пастел Апстрактна пејзаж сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 2, дизајн

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е врамена од 12 x 1,5 x 12. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 2pc, секој е 12 x 1,5 x 12 големи : 2pc, секоја е 17 x 1,5 x 17 преголема : 2 парчиња, секоја е 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија . Уметничките дела се однесуваат на : Сликање; Современи, апстрактни, неутрални тонови, пастели. Дизајн до јуни Ерика Вес.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата