• Свеж
Wynwood Studio Food & Breamage Canvas Art Print

Wynwood Studio Food & Breamage Canvas Art Print

DEN 704.00
Стока
Достапно е за нарачката

Пијалоците за пистата и духовите на wallидните уметности ги отпечатат коктелите во бар Беверли - сини, бели коктели во Беверли, е вешто направено уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декора тема . Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на храна и пијалоци со бар -тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата