• Свеж
Моси дабови машки инсекти отвраќаат со долги ракави за изведба на риболов со гајтер

Моси дабови машки инсекти отвраќаат со долги ракави за изведба на риболов со гајтер

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Има премногу производи за изведба што паѓаме на кука, линија и мијалник - само за да бидат кратко променети. Исклучок од правилото, оваа перформанси е прецизно дизајниран за страствен рибар, имајќи ги предвид сите основни карактеристики за долги денови на вода. Движејќи се со вас за да можете да се вратите во големиот улов, нејзината ткаенина од флекс Jerseyерси има УВ заштита, што е совршено за одржување на тие сурови сончеви зраци на заливот, и нема технологија за отфрлање на инсекти од мува за да ги направи проблемите со штетници нешто од минатото. Missе мирисате и ќе изгледате свежа учтивост на мирисот што ги намалува влакната и графиките за риболов што привлекува. Jerseyерси 95% полиестер; 5% спандекс. Влага за губење. УВ заштита. Без отфрлање на инсекти од мува. Намалување на мирисот. Флекс ткаенина. Сите графики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата