• Свеж
Кејт и Лорел Блејк се сакаат едни со други и измијте ги рацете врамени печатени стаклени wallидни уметности од Кели Кнага, природна, декоративна инспиративна уметнос

Кејт и Лорел Блејк се сакаат едни со други и измијте ги рацете врамени печатени стаклени wallидни уметности од Кели Кнага, природна,

DEN 328.32
Стока
Достапно е за нарачката

Инспирирајте се да донесете позитивност и да ги исчистите рацете во светот со овој прекрасен уметнички принт. Во бањата или кујната ова е совршен потсетник за секој ден. Рамка во елегантна модерна рамка, овој современ дизајн е совршено уметничко дело за додавање на вашата колекција за домашни украси. Печатени и врамени во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа печатена стаклена уметност ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или која било просторија во домот. Овој принт исто така прави одличен подарок за роденден, празник или затоплување на куќата. Исто така, има две закачалки веќе прикачени за лесен приказ на wallидот. Надворешните димензии се 20 инчи за 16 инчи. Име на печатење : „Сакајте се едни со други“ Преодна wallидна уметност : Бања или кујна уметност на врамено високо квалитетно стакло. Димензиите на екранот се 16 инчи за 20 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Рамката е направена со премија лесен полистирен и има закачалки за метални пилани веќе прикачени на задниот дел. Локално врамена : уметноста е отпечатена и рачно врамена во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Уметник дизајниран : Печати „Loveубов едни со други“ © 2020 Кели Кнага.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата