• Свеж
Пфистер ЛФ-040-ИП0К Singleфилд Еден Контролен Брод Бања Тапа Во Брусен Никел

Пфистер ЛФ-040-ИП0К Singleфилд Еден Контролен Брод Бања Тапа Во Брусен Никел

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Донесете малку гроздобер декор во вашата бања со колекцијатаhфилд. Без разлика дали реновирате необична куќа во селската страна или само реконструирате главна бања, колекцијатаhфилд ќе биде совршено надополнување на секој проект. Рачките на пумпата во земјата и карактеристичниот дизајн на оваа колекција ќе ги израдуваат дури и најселективните сопственици на куќи. Карактеристики : Ги Исполнува барањата АДА/АНСИ А117. 1, обезбедувајќи пристапност до сите лица со посебни потреби. Pforever Seal q-напредна технологија на керамички дискови со гаранција за никогаш истекување. Производот е во согласност со NSF/ANSI 372 и е во согласност со барањата за содржина на олово за водовод без олово, како што е дефинирано Со државните закони Во Калифорнија, Вермонт, Мериленд и луизијана И Законот За Безбедна Вода за Пиење на САД. Ги исполнува Или надминува Стандардите НА Епа Вотерсенс, што ја намалува потрошувачката на вода за 30% и им помага на просечните домаќинства да заштедат до 200 долари во нивната годишна сметка за вода. Тапа монтирана на палубата за мијалник или работната површина. Вклучува еден пост монтажа прстен. Спецификации : Гаранција На Производителот : Пфоре Гаранција. Инсталација : 1-Дупка. Заврши : Четкан Никел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата