• Свеж
Тајмингот На Моторот Покритие Заптивка Сет CARQUEST JV Одговара изберете: 2000-ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ, 2000-AUDI S4

Тајмингот На Моторот Покритие Заптивка Сет CARQUEST JV Одговара изберете: 2000-ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ, 2000-AUDI S4

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Mahle моторот тајмингот покрие заптивка сет е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме комплет за заптивки за тајмингот на моторот за речиси секој автомобил на патот денес. Комплетот за заптивки за тајмингот на моторот MAHLE се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. МАШКИТЕ дихтунзи користат ЕКВИВАЛЕНТНИ или подобри материјали ЗА ОЕ Во Сите Наши Дихтунзи Избери : 2000-2005 ФОЛКСВАГЕН ПАСАТ 6 Цил 2,8 Л 2000-2002 АУДИ С4 6 Цил 2,7 Л 2000-2004 АУДИ А6 6 Цил 2,7 Л 2001-2005 АУДИ АЛРОАД 6 Цил 2,7 Л 2000-2001 АУДИ А4 6 цил 2,8 л И ПОВЕЌЕ - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата