• Свеж
Машки плетени шорцеви со џогер

Машки плетени шорцеви со џогер

DEN 288.00
Стока
Достапно е за нарачката

Без разлика дали сте во движење или се релаксирате, овие стилски влечење на плетените шорцеви за џогер се совршени! Направено во плетена измислица со мека рака и тенок вклопување. Се одликува со еластична половината со функционален кабел за цртање за удобност и прилагодливост. Две џебови од предната страна и еден заден џеб. Овие шорцеви за џогер се достапни во редовни и големи димензии и разновидни бои. Плетена измислица; 8 1/4 "inseam; тенок вклоп; faux мува; еластична ребра на половината со кабел за цртање; две џебови од предната страна; еден заден џеб; достапен во разновидни бои и големини; машина за миење ладно со слични бои, не бели, суво суво ниско , ниско железо по потреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата