• Свеж
Безгрижна Компанија За Синџири Макс-Трак Снежни Дувалки И Градинарски Тракторски Синџири За Гуми, #1062156

Безгрижна Компанија За Синџири Макс-Трак Снежни Дувалки И Градинарски Тракторски Синџири За Гуми, 1062156

DEN 1104.00
Стока
Достапно е за нарачката

Безгрижен Безбедносен Синџир Макс Трак нуди супериорна влечна сила во снег, мраз и кал. Дизајнот на заклучување со пресврт со 2 врски создава подобра влечна сила.Ставка одговара на следните големини на гуми : 16х7, 50х8, 18х8, 50х8, Синџири За Гуми За Дување снег и Тревник, 18х8, 50Х8, 2-Растојание на Врски : 2-растојание на врски. СЕ ПРЕПОРАЧУВА затегнувачи на синџирот (QG20030). Оваа ставка одговара на следните големини на гуми : 16х7, 50х8, 18х8, 50х8.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата