• Свеж
Арти - Женски Тркачки Резервоар Топ-Сан Франциско

Арти - Женски Тркачки Резервоар Топ-Сан Франциско

DEN 175.84
Стока
Достапно е за нарачката

Артикс-Женски Тркачки Резервоар Топ-Сан Францисколадис Тркачки Резервоар Врвот. Лесна Памучна Поли Ткаенина. 60% Чешлан Памук Со Прстен, 40% Полиестер. Искинете ја етикетата. Ткаенина перат. 30 Синглови. Само 3/8 " Двојно Преклопување Врзување На Отворот За Рака И Деколте. Добијте беспрекорен изглед со нашиот најпродаван резервоар за тркачи кој има соодветни обоени самообврзувачки шевови. Артикс-Женски Тркачки Резервоар Топ-Сан Францисколадис Тркачки Резервоар Врвот. Лесна Памучна Поли Ткаенина. 60% Чешлан Памук Со Прстен, 40% Полиестер. Искинете ја етикетата. Ткаенина перат. 30 Синглови. Само 3/8 " Двојно Преклопување Врзување На Раката И Деколте. Добијте беспрекорен изглед со нашиот најпродаван резервоар за тркачи кој има соодветни обоени самообврзувачки шевови. Од Нашата Идеална колекција тоа е свесно за цената и не жртвува удобност. Достапно во широк спектар на бои за да се комплиментира секоја гардероба, блузите за резервоари за тркачки тркачи на овие жени обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Овој женски резервоар за тркачи во Сан Франциско е за жени како суштинска употреба на секојдневниот врв. Ние носиме големини ДО 2 XL. можете да го носите овој спортски изглед на тркачка врата модерен графички резервоар додека одите на јога, шопинг, теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, и сан Франциско печатење е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата