• Свеж
Пет Ефекти Одмор Келн Оз Карамел Јаболко

Пет Ефекти Одмор Келн Оз Карамел Јаболко

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Уживајте во прекрасните мириси на есенските и зимските прослави со Ефекти на Домашни Миленици? Празнични Колони. Колоните за миленичиња се доволно нежни за секојдневна употреба, а може да се користат и како општ освежувач на воздухот. Безбедно за кученца и мачиња постари од 6 недели. ? Джинджифилово Од тиква е миризливо со примамливите ароми на празничното печење ? Зачинетата Ванила претставува топла, привлечна мешавина од ванила, цимет и морско оревче ? Карамелното Јаболко нуди добро сакана мешавина од јаболка, цимет, кафеав шеќер и карамела ?Состојки : Прочистена вода, мирис, лаурет-9, поли сорбат 20, фд&Ц бои, дмдм хидантоин. Пет Ефекти Одмор Келн 8 Мл Карамел Јаболко.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата