• Свеж
Сандали Жени Мода Мода Обични Високи Потпетици Дебела Пета Антички Везени Шупливи Сандали Женски Чевли Со Поддршка На Лакот

Сандали Жени Мода Мода Обични Високи Потпетици Дебела Пета Антички Везени Шупливи Сандали Женски Чевли Со Поддршка На Лакот

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 7см/2.76". Висина на платформата : 1см/0.40". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,44 см/9,23" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24,11 см/9,49" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 38,5 ЈП : 25,0 см цн : 250 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,78 СМ/9,76" големина : 40 САД : 8,5 Велика Британија : 6,5 еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,45 СМ/10,02" ГОЛЕМИНА : 41 сад : 9 велика британија : 7 еу : 41 јп : 26,0 См цн : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,12 СМ/10,28" големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 42.5 ЈП : 27.0 см ЦН : 270 Нога Должина : 26.79 см/10.55" сандали ЖЕНИ ШИРОК НОЗЕ. женски сандали големина 10 широк лак поддршка. платформа сандали жени облечени пета. чевли за жени патики висок врв. женските чевли се лизгаат на облечени секојдневни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата