• Свеж
Спектар Природни Органски Мајонез, 11. Оз

Спектар Природни Органски Мајонез, 11. Оз

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

ПРИРОДЕН СПЕКТАР ОРГАНСКИОТ МАЈОНЕЗ СЕ ПРАВИ СО ЈАЈЦА БЕЗ КАФЕЗ. ИСТО ТОЛКУ ОДЛИЧЕН ВКУС КАКО И НАШАТА ВЕРЗИЈА НА ТЕГЛА, НО ВО ПОГОДНО ШИШЕ СО СТИСКАЊЕ, НАШИОТ МАЈОНЕЗ Е СОВРШЕН ЗА ЗАДНА ВРАТА ИЛИ БРЗ РУЧЕК ВО ДВИЖЕЊЕ. НАШИОТ ОРГАНСКИ МАЈОНЕЗ Е БЕЗ ГЛУТЕН И НЕ-ГМО, И НАПРАВЕН СО НАШИОТ КОМЕРЦИЈАЛЕН ПРОТЕРУВАЧ ПРИТИСНАТО МАСЛО. ВКЛУЧУВА ЕДЕН 11.25 МЛ. ШИШЕ СПЕКТАР ПРИРОДНИ ОРГАНСКИ МАЈОНЕЗ. Спектар Природни Органски Мајонез, 11.25 Мл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата