• Свеж
Еделман Серво Волан Пумпа Печат Комплет

Еделман Серво Волан Пумпа Печат Комплет

DEN 365.60
Стока
Достапно е за нарачката

Опис на брендот : Плус и Еделман е водечки инженер и производител на широк спектар на авто делови што се продаваат во светот и е познат по своите производи за серво управување.Заптивка За Заптивка На пумпата За серво Волан Заптивка За Управувачка Пумпа Китал Еделман комплети за поправка и заптивки, вклучувајќи Го И Комплетот За Заптивка на Пумпата за Серво Волан, содржи заптивки, о-прстени и друг хардвер што би бил специфичен за поправката. - 1984-1985 Нисан 200сх Тип на Гориво=Гас|||1983-1985 Мазда 626 Тип На Гориво=Гас|||1984-1985 Нисан 200сх Тип на Гориво=Гас|||1983-1984 Нисан 720 Тип на Гориво=Дизел|||1983 Нисан 720 тип на гориво=гас|||1986 нисан 720 тип на гориво=гас|||1986-1989 НИСАН Д21 ТИП на Гориво=ГАС|||1987-1988 нисан патфиндер тип НА Гориво=гас|||1983-1986 нисан 720 тип НА Гориво=дизел|||1984-1986 нисан 300зх тип на гориво=гас|||1986-1987 НИСАН Д21 ТИП На ГОРИВО=ГАС|||1987 Нисан Патфиндер Тип на гориво=Гас|||1985 нисан максима тело=седан; Тип на гориво=Гас|||1986-1988 нисан строфа тело=вагон; Тип На Гориво=Гас|||1985 Нисан Максима Тело=Вагон; ТИП На Гориво=комплети за поправка на врвен квалитет НА гас. Прилагодено дизајниран. Комплетите обезбедуваат компоненти за замена на ОЕ. КОМПЛЕТ, ПУМПА ПЕЧАТ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата