• Свеж
Канцелариски Стол со Вртлива Школка, Тапациран Тафтуван Акцентен Стол За Компјутерско Биро Со Computerономски Широк Потпирач За Грб И Дрвени Нозе, Прилагодлив Вртлив ?

Канцелариски Стол со Вртлива Школка, Тапациран Тафтуван Акцентен Стол За Компјутерско Биро Со Computerономски Широк Потпирач

DEN 735.68
Стока
Достапно е за нарачката

Хромираната основа со пет ѕвезди со дрвени нозе додава елеганција на вашиот работен простор додека обезбедува силна поддршка за седиштето. Со подигнување на рачката под седиштето, лесно можете да ја прилагодите висината на столот за домашно биро од 31,89 на 35,83 инчи на удобна висина. Уникатните ретро дрвени ногарки за стол се совпаѓаат со висококвалитетни хромирани рамки, а основата со пет ѕвезди обезбедува цврста поддршка за седиштето, внимателно создавајќи ракотворби што го спојуваат дизајнот и практичноста за вас. Шик тафтуваниот дизајн го прави стилски избор за конференциски маси, компјутерски клупи и студентски соби. [Уникатен Класичен Дизајн] овој канцелариски стол е изработен од луксузни ленени ткаенини и класичен и безвременски тафтуван, додавајќи виталност во вашата соба или канцеларија со ретро стил и елегантен шарм. [360° Тркалачки Стол И Прилагодлива Висина] канцеларискиот стол за биро усвојува стабилна ѕвездена основа и е опремен со 5 висококвалитетни тркалца, можете да трчате непречено во повеќе насоки без да правите бучава. Обложеното седиште е исполнето со многу еластична пена за дополнителна удобност за вас или вашето семејство на работа.Сите слики се направени од вистински примероци, може да се појави мала хроматска аберација поради осветлување или прикажување.Спецификации : Име : Вртлив Школка Стол За Дневна Собабојка : Јаглен сива/Сива/Сина/Беж/Кафеава Стил : Модерен Рекреативен Финиш : Ленена ткаенина и материјали за стапала Од Цврсто Дрво : Метал, Тапациран (Седиште), Тркалца, Иверица Димензија На Производот : W21. [Удобно и Ergономско] officeономскиот канцелариски стол има заоблен грб дизајниран со агол од 105 степени помеѓу седиштето и грбот, што најдобро одговара на човечкото тело и совршено се вклопува во грбот, помагајќи да се поддржи и заштити ' рбетот. Погоден за секоја околина, совршен за дневна соба, спална соба, канцеларија, простор за прием, дом. [Широко Примена] елегантниот изглед го прави совршен за да одговара на различни украси на домот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата