• Свеж
Скара Скара Крал Смешен Татко Татко Ден На Таткото Дедо Се Појавува Машка Маица

Скара Скара Крал Смешен Татко Татко Ден На Таткото Дедо Се Појавува Машка Маица

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Официјално 100% Автентична Половина Ексклузивна Брендирана Скара Скара Кралот Смешно Татко Татко Денот На Таткото Дедо Се Појавува Машка Маица. Ние не сме типична продавница за печатење. Ние се стави квалитет пред профит и никогаш не се намали мастило да се притисне неколку дополнителни маргина поени. Со тоа, нашите цени се непобедливо добри и супер дупер достапни. Ние се стави дополнителна грижа во вашата кошула за да бидете сигурни дека тоа е совршен подарок, повик ден надвор, или да го прослават тој совршен ден! Никогаш нема да ви испратиме кошула што самите не би ја носеле! Официјален Половина Ексклузивен Брендиран Производ. Дизајниран и Печатен Во Сад. Беспрекорна Јака од 1х1 ребро. Лента од рамо до Рамо за Крајна Удобност и Издржливост. Двојна Игла Зашиени Ракави, Долниот Раб и Предниот Врат. Графичка Маичка со Исклучителна Јасност за Печатење. 5.0 мл. Пред-Намален 100% Памук. Премиум Мека Ткаенина После Миење. Сертифицирана Перење-AATCC рејтинг кој надминува 4.0. Вистинско Еколошко Мастило На База На Вода. Кпсија Во Согласност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата