• Свеж
Ѕидови Кора И Стап Ѕид Налепница: Низок Агол Поглед На Кумулус Облаци

Ѕидови Кора И Стап Ѕид Налепница: Низок Агол Поглед На Кумулус Облаци

DEN 203.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис-лепило : Едноставно Излупете И Залепете Безбедно : Отстранете И Повторно Користете 100 + Пати Трансформирајте ги вашите празни ѕидови Со ѕидови360 премиум, повторно позиционирана ѕидна графика. Кора И Стап. Отстрани И Повторно Користење. Издржлив И Разноврсен. Навистина Повторно Позициониран. Не Се Потребни Алатки за Инсталација. Еко-Супериорен и Усогласен СО КПСИЈА. Ѕидови360 ѕидната графика е самолеплива, лесна за инсталирање и може да се отстрани и повторно да се користи без губење на адхезијата, оставање трага или оштетување на површините. Ѕидови360 графика се создадени на барање во Сад, со користење на премија, ре-позиционирање ткаени ткаенина материјал кој се држи до речиси секоја површина, од ѕидови и прозорци до тавани и околу аглите. Еколошки Супериорен. 100% производство на барање : Без вишок инвентар или прекумерно производство. Нетоксични, еколошки безбедни и биоразградливи. Олово, никел и фталат бесплатно. Walls360 создава еко-супериорна ѕидна графика која дефинитивно е супериорна во однос на налепниците со винил ѕид и ѕидните налепници. Ѕидови360 ѕидни графики се ГОРДО НАПРАВЕНИ во САД.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата