• Свеж
Овошје На Маичката На Екипажот За Дишење За Мажи, Големини С-4ХЛ

Овошје На Маичката На Екипажот За Дишење За Мажи, Големини С-4ХЛ

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овошје Разбој 360 Дишете Маичката на екипажот не е обична кошула. Тоа ви обезбедува Со Ever Soft дише прстен откачи памук за премија мекост, и двојна одбрана технологија за фитил и заштита од мирис. Екипажот е без ознаки и има различни стилски бои за избор. Можете да останете сигурни знаејќи дека Плодот на Разбојот е опседнат со најмалите детали за квалитетот, перформансите, вклопувањето и удобноста, така што можете слободно да се фокусирате на она што ви е најважно. Машка Маица на екипажот. Еверсофт прстен за дишење откачи памук обезбедува премиум мекост миење после миење. Технологијата за двојна Одбрана обезбедува контрола на фитил и мирис. Направено со НАС памук. Великодушно се вклопува низ телото. Ребрестата јака ја држи својата форма. Лента за вратот рамо до рамо за удобност и издржливост. Двојното шиење со игла на вратот и рамената обезбедува супериорна издржливост. Големини С-4ХЛ. 90% Памук/10% Полиестер. Увезени. Машина за перење. 3930фр.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата