• Свеж
Хесуно Мажи Хавајски Краток Ракав Плажа Стенд - ап Јака Кошула Печатени Летни Обични Копчиња Надолу Кошули

Хесуно Мажи Хавајски Краток Ракав Плажа Стенд - ап Јака Кошула Печатени Летни Обични Копчиња Надолу Кошули

DEN 399.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : М Големина : Средни САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 117см/46.06" Должина : 73см/28.74"Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03" Должина : 74 CM/29.13"Големина : 2xl големина : 2x-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 127cm/50.00" ДОЛЖИНА : 75 CM/29.53"големина : 3xl големина : 3x-големи сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 132 CM/51.97" ДОЛЖИНА : 76cm/29.92"мажи ХАВАЈСКИ Краток Ракав ПЛАЖА СТЕНД-АП јака кошула печатени Лето повик копчето надолу Shirts Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени црни тексас фармерки итн .4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Носењето На Овој Дуксер ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Менокација : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Шема На Памучна Мешавина : Печатен Стил : Секојдневен, должина На Спортски Ракав : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧЕ Машка Блуза Стилскиот И моден дизајн ве прават попривлечни. Совршено Совпаѓање со вашите омилени црни тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Носењето На Овој Дуксер ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби. Информации за производот : .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата