• Свеж
Евелин И Зои Прилагодлива Висина Метална Биро Светилка, Злато

Евелин И Зои Прилагодлива Висина Метална Биро Светилка, Злато

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот агол за читање или поставување домашна канцеларија со ова елегантно ажурирање На Модерен дизајн од Средината на Векот. Витката потпорна рака на оваа ламба за задачи е на врвот со флексибилен врат, што овозможува главата на светилката да се навалува нагоре и надолу и да фрла светлина во насоката во која ви е потребна. Полу-затворената нијанса во форма на сад додава разиграна ретро атмосфера во секој простор, инспирирајќи модерен гроздобер момент каде и да одберете да го користите. Рачно изработената завршница се нанесува на челичната основа. Се одликува со прилагодлива сенка во облик на сад. Вклучува 6 стапки. кабел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата