• Свеж
Калтренд Задна Цврста Клупа Капаци За Камо Седишта за 2002 Година-Доџ Рам 1500 - - Дг223-98кс Шумска Влошка Со Црна Облога

Калтренд Задна Цврста Клупа Капаци За Камо Седишта за 2002 Година-Доџ Рам 1500 - - Дг223-98кс Шумска Влошка Со Црна Облога

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Калтренд Задна Цврста Клупа Капаци За Камо Седишта за 2002-2009 Доџ Рам 1500-3500-ДГ223-98КС Шумска Влошка со Црна Облога со посебен потпирач За глава Камо Е еден од најжешките трендови за стилизирање на автомобилската индустрија. Ако уживате во активности на отворено или само сакате да ја џезирате внатрешноста на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ, Џип или пикап, изберете една од опциите За покривање на камо седиштата На Калтренд. Изработена од цврста ткаенина слична на платно, Камо додава стил и издржливост за да одговара на вашиот животен стил. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - Цврста Клупа со посебен потпирач за глава Премиум капаци за седишта во стилот На Камуфлажа се прецизно сечење и прилагодено прилагодени на фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите маскирни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2002-2008 ДОЏ РАМ 1500 2002-2005, 2009 ДОЏ РАМ 2500 2002-2009 ДОЏ РАМ 3500 2006-2008 ДОЏ РАМ 2500 СВ/СЛТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата