• Свеж
Викерман 4.75 Мат Сјајот Шеврон Топката Божиќ Орнаменти, на 3

Викерман 4.75 Мат Сјајот Шеврон Топката Божиќ Орнаменти, на 3

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ова убаво Парче божиќно деко Од Викерман сигурно ќе ја направи вашата сезона светла. Без разлика дали е за дрвото или за украсување на домот, овој производ ќе ви даде дополнителен божиќен талент што ви треба. Викерман 4.75 "Мат/Сјајот Шеврон Топката Божиќ Орнаменти, Пакет од 3 : 4.75". Пакет од 3. Совршен за на дрво или како домашна декорација. Изработени од квалитетни материјали.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата