• Свеж
wofedyo садови балкон држете цвет смола нордиски згусне голем цвет дома декор Розова 15*9*9

wofedyo садови балкон држете цвет смола нордиски згусне голем цвет дома декор Розова 15*9*9

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Балкон Домаќинство Пластика Цвет Тенџере Смола Нордиски Згусне Голем Цвет Потфат Функција : Издржлив Материјал-Изработен од издржлива и цврста пластика.Супер лесен Осветлете го вашиот внатрешен простор за живеење и украсете го прозорецот, работната површина, полицата, спалната соба, дневната соба, кујната, градината и надворешниот двор. Чинија и Дренажна Дупка - Секој шарен сад за расадник има мали дупки за одвод. Направете Сопствена Градина-Комплет од 1 пластичен сад за садење со дренажа. Спречете прекумерно наводнување за вашите растенија и одржувајте ја почвата исцедена и проветрена. Одлично за љубителите на цветни растенија. Ветување За Услуги На клиентите-слободно контактирајте не во секое време кога ќе наидете на проблеми со нашите производи.Производот вклучува : 1 х Саксии Со Цветни Растенија (Без послужавник ) Балкон Пластичен Сад За Домаќинство Смола Од Нордиска Задебелена Голема Саксија : Издржлив Материјал-Изработен од издржлива и цврста пластика.Супер лесен Осветлете го вашиот внатрешен простор за живеење и украсете го прозорецот, работната површина, полицата, спалната соба, дневната соба, кујната, градината и надворешниот двор. Чинија и Дренажна Дупка - Секој шарен сад за расадник има мали дупки за одвод. Направете Сопствена Градина-Комплет од 1 пластичен сад за садење со дренажа. Спречете прекумерно наводнување за вашите растенија и одржувајте ја почвата исцедена и проветрена. Одлично за љубителите на цветни растенија. Ветување За Услуги На клиентите-слободно контактирајте не во секое време кога ќе наидете на проблеми со нашите производи.Производот вклучува : 1 х Саксии Со Цветни Растенија (Без послужавник ). Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата