• Свеж
Долна Облека Жени Ноќница Ноќница Облека За Спиење Долна Облека Сет

Долна Облека Жени Ноќница Ноќница Облека За Спиење Долна Облека Сет

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

2 ПАРЧИЊА Долна Облека Жени Бебешка Кукла Ноќница Ноќница Облека За Спиење Долна Облека Сет Карактеристики : 1. Овој комплет долна облека е многу нежен, ќе направи да изгледате многу секси. 2.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. 3.It е добар подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател 4. Долна облека многу убаво.Верувајте дека Ќе ви се допадне информации За Производот : Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : спиење,Клуб,забава,итн.Материјал : Сатинстил : Сексифит : одговара на големината како да се мие : Рачно миење што добивате : 1 ПАРЧИЊА Ноќница+1 ПАРЧИЊА Панталони ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Size Bust Waist Hips S80-84cm/31.4-33"64-68cm/25.1-26.7"8-92cm/34.6-36.2"M84-88cm/33-34.6"68-72cm/26.7-28.3" 92-96см/36,2-37,7 "Л88-92см/34,6-36,2" 72-76см/28,3-29,9 "96-100см/37,7-39,3 " ХЛ92-96см/36,2-37,7" 76-80cm/29.9-31.4"100-104cm/39.3-40.9"XXL96-100cm/37.7-39.3"80-84cm/31.4-33"104-108cm/40.9-42.5"XXXL100-104cm/39.3-40.9"84-88cm/33-34.64"108-112cm/42.5-44" Size : SBust : 80-84cm/31.4-33"Waist : 64-68cm/25.1-26.7"Hips : 8-92cm/34.6-36.2"Size : MBust : 84-88cm/33-34.6"Waist : 68-72cm/26.7-28.3"Hips : 92-96cm/36.2-37.7"Size : LBust : 88-92cm/34.6-36.2"Waist : 72-76cm/28.3-29.9"Hips : 96-100cm/37.7-39.3"Size : XLBust : 92-96cm/36.2-37.7" Waist : 76-80cm/29.9-31.4"Hips : 100-104cm/39.3-40.9"Size : XXLBust : 96-100cm/37.7-39.3"Waist : 80-84cm/31.4-33"Hips : 104-108cm/40.9-42.5"Size : XXXLBust : 100-104cm/39.3-40.9"Waist : 84-88cm/33-34.64"Hips : 108-112cm/42.5-44"Пижами За Жени. Женски Пижами Поставува. Секси Пижами За Жени. Вос секси женска облека за спиење комплетите за долна облека со шорцеви за плен и мека сатенска ткаенина се неопходни за секојдневната гардероба. Овие комплети не се добри само за ноќна облека дома и забава за деверуша на свадба, туку се користат и како основен сатенски камизолен врв за надворешна облека. Лесна, Ултра мека облека за спиење. Овој салон за пижами изработен од ткаенина што дише и не иритира, овие џеми ве одржуваат ладни и удобни за да ве пловат низ тие летни ноќи. И тие прават одлична облека за дневна облека секогаш кога ќе возвратите. Ткаенината има малку еластичност. Препорачуваме да изберете една големина ако сакате да биде поудобно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата