• Свеж
Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Наметки, Девојка Тато Розова Морнарица, 0-Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Наметки, Девојка Тато Розова Морнарица, 0-Месеци

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Хадсон Бебе Памучните наметки се супер удобни и пријатни и имаат разиграни дезени за слатки соништа. Еластичната лента на дното и вратот на скутот го прават облекувањето и промените на пелените едноставни. Комплетот вклучува координативни наметки. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата