• Свеж
Рок Ем Чорап Ем-Рок Ем Чорап Ем Лого-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Рок Ем Чорап Ем-Рок Ем Чорап Ем Лого-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

Рок "Ем Чорап" Ем-Рок "Ем Чорап" Ем Лого-Машки Краток Ракав Графички Маица Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата