• Свеж
Весрасија Зајаче Креативни Симпатична Цртан Филм Божиќ Честитка Божиќ Благослов Картичка

Весрасија Зајаче Креативни Симпатична Цртан Филм Божиќ Честитка Божиќ Благослов Картичка

DEN 176.00
Стока
Достапно е за нарачката

Зајаче Креативни Симпатична Цртан Филм Божиќ Честитка Божиќ Благослов Картичка Опише : Поздрав картичка благослов 100% сосема нов и висок квалитет добар подарок за пријател, или добар избор за собирање. Материјал : Картички за Благослов од хартија, подароци, украси итн. Картичките ќе создадат повеќе изненадувања и ќе ви го направат животот повозбудлив. Погоден за покани, Божиќ и други прилики! забелешки : Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Фала! количина : 1 Стил : 5 изборна Големина : Честитка 128*85ММ Плик 138*95ммвклучуваат : 1 честитка + 1* Плик Честитка. Безбедност и издржливост. Апликација : Божиќ, забави, карневали, фестивали. Ова е најдобриот избор за давање Божиќни подароци на Другите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата