• Свеж
Црвена Машка Индустриска Работна Кошула Со Кратки Ракави

Црвена Машка Индустриска Работна Кошула Со Кратки Ракави

DEN 324.00
Стока
Достапно е за нарачката

Црвена Машка Индустриска Работна Кошула Со Кратки Ракави-934256651 штанд со молив со лев џеб ве одржува организирани и подготвени за акција. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Индустриски перење пријателски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата