• Свеж
Мајчинство плус женски лажичка со долги ракави на вратот на вратот на вратот

Мајчинство плус женски лажичка со долги ракави на вратот на вратот на вратот

DEN 408.16
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа породилна туника врвот од 24/7 комфорна облека со долги ракави е сигурен дека ќе го привлече вниманието на сите. Разновидноста на ткаенини со цврста боја со квадратно деколте овозможува лесно пристапување за секој настан во текот на целата година. Парчето може да се додаде со задебелен накит или лево како што е за мноштво погледи со своето разгорено дно, што го прави неопходно парче во која било гардероба. Модел : Цврста боја. Начин на живот : Обично породилно. Материјали : 95-процент рајон, 5-процентен спандекс. Грижа : Машината за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата