• Свеж
Викерман 20 Розово Злато Амарилис, 9 Цвет 3 Торба

Викерман 20 Розово Злато Амарилис, 9 Цвет 3 Торба

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Викерман 20 " Розово Злато Кадифе Амарилис Вештачки Божиќ Трансферот, 3 По Торба. Направете Вашиот Празничен аранжман да блесне и да блесне со овој прекрасен цвет со акцент на сјајот. Овој избор содржи 9 " цвет главата и хартија завиткани жица стеблото. Викерман 20 "Розово Злато Амарилис, 9" Цвет 3/Торба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата